Продукція > RICHCO > RRH-190-58-350
RRH-190-58-350
RRH-190-58-350 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 35mm; Øint: 5.8mm; Øout: 19mm; ferromagnetic A5
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 340Ω
Impedance at 25MHz: 272Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 19mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 5.8mm
Length: 35mm
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 35mm; Øint: 5.8mm; Øout: 19mm; ferromagnetic A5, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 340Ω, Impedance at 25MHz: 272Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 19mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 5.8mm, Length: 35mm.