Продукція > RICHCO > RRH-285-138-286
RRH-285-138-286
RRH-285-138-286 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 28.57mm; Øint: 13.77mm; Øout: 28.5mm; 158Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 250Ω
Impedance at 25MHz: 158Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 28.5mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 13.77mm
Length: 28.57mm
на замовлення 119 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 28.57mm; Øint: 13.77mm; Øout: 28.5mm; 158Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 250Ω, Impedance at 25MHz: 158Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 28.5mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 13.77mm, Length: 28.57mm.