Продукція > RICHCO > RRH-35-12-60
RRH-35-12-60
RRH-35-12-60 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 6mm; Øint: 1.2mm; Øout: 3.5mm; ferromagnetic A5
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 73Ω
Impedance at 25MHz: 45Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 3.5mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 1.2mm
Length: 6mm
на замовлення 725 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 105
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 6mm; Øint: 1.2mm; Øout: 3.5mm; ferromagnetic A5, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 73Ω, Impedance at 25MHz: 45Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 3.5mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 1.2mm, Length: 6mm.