Продукція > RICHCO > RRH-35-18-35
RRH-35-18-35
RRH-35-18-35 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 3.5mm; Øint: 1.8mm; Øout: 3.5mm; 19Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 37Ω
Impedance at 25MHz: 19Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 3.5mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 1.8mm
Length: 3.5mm
на замовлення 2750 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 3.5mm; Øint: 1.8mm; Øout: 3.5mm; 19Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 37Ω, Impedance at 25MHz: 19Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 3.5mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 1.8mm, Length: 3.5mm.