Продукція > RICHCO > RRH-40-20-100
RRH-40-20-100
RRH-40-20-100 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 10mm; Øint: 2mm; Øout: 4mm; ferromagnetic A5; 53Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 80Ω
Impedance at 25MHz: 53Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 4mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 2mm
Length: 10mm
на замовлення 710 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 10mm; Øint: 2mm; Øout: 4mm; ferromagnetic A5; 53Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 80Ω, Impedance at 25MHz: 53Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 4mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 2mm, Length: 10mm.