Продукція > RICHCO > RRH-95-58-100
RRH-95-58-100
RRH-95-58-100 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 10mm; Øint: 5.8mm; Øout: 9.5mm; ferromagnetic A5
Core material: ferromagnetic A5
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 5.8mm
Length: 10mm
Outside diameter: 9.5mm
Impedance at 25MHz: 38Ω
Impedance at 100MHz: 68Ω
Type of ferrite: sleeve
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 10mm; Øint: 5.8mm; Øout: 9.5mm; ferromagnetic A5, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 5.8mm, Length: 10mm, Outside diameter: 9.5mm, Impedance at 25MHz: 38Ω, Impedance at 100MHz: 68Ω, Type of ferrite: sleeve.