Продукція > RICHCO > RRH6-1-25-K5B
RRH6-1-25-K5B
RRH6-1-25-K5B RICHCO
RICHCO_RRH6.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite - inductors
Description: Inductor: ferrite; Number of coil turns: 2.5; Imp.@ 25MHz: 690Ω
Impedance at 100MHz: 680Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 690Ω
Core material: ferromagnetic A5
Diameter: 6mm
Body dimensions: Ø6x10mm
Height: 10mm
Number of windings: 1
Number of coil turns: 2.5
Type of inductor: ferrite
на замовлення 15169 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - inductors, Description: Inductor: ferrite; Number of coil turns: 2.5; Imp.@ 25MHz: 690Ω, Impedance at 100MHz: 680Ω, Mounting: THT, Impedance at 25MHz: 690Ω, Core material: ferromagnetic A5, Diameter: 6mm, Body dimensions: Ø6x10mm, Height: 10mm, Number of windings: 1, Number of coil turns: 2.5, Type of inductor: ferrite.