Продукція > RICHO > RRHL035-075-08
RRHL035-075-08 Richo
Виробник: Richo
Индуктивность, импеданс 97 Ohms@100 MHz... Група товару: Індуктивності Корпус: d=3.5 mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 5000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Индуктивность, импеданс 97 Ohms@100 MHz... Група товару: Індуктивності Корпус: d=3.5 mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 5000 шт.