Продукція > RICHCO > RRHL25-30-8T52
RRHL25-30-8T52
RRHL25-30-8T52 RICHCO
RRHL25-30-8T52.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 47Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 27Ω; 3mm
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 47Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 27Ω
Core material: K5B
A dimension: 2.5mm
B dimension: 3mm
Leads: axial
Ferrite application: for RF interference suppression
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 47Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 27Ω; 3mm, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 47Ω, Mounting: THT, Impedance at 25MHz: 27Ω, Core material: K5B, A dimension: 2.5mm, B dimension: 3mm, Leads: axial, Ferrite application: for RF interference suppression.