Продукція > RICHCO > RRHL35-114-8T52
RRHL35-114-8T52
RRHL35-114-8T52 RICHCO
RRHL25-30-8T52.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 165Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 105Ω; 11.4mm
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 165Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 105Ω
Core material: K5B
A dimension: 3.5mm
B dimension: 11.4mm
Leads: axial
Ferrite application: for RF interference suppression
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 165Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 105Ω; 11.4mm, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 165Ω, Mounting: THT, Impedance at 25MHz: 105Ω, Core material: K5B, A dimension: 3.5mm, B dimension: 11.4mm, Leads: axial, Ferrite application: for RF interference suppression.