Продукція > RICHCO > RRHL35-140-8T52
RRHL35-140-8T52
RRHL35-140-8T52 RICHCO
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 212Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 144Ω; 14mm
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 212Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 144Ω
Core material: K5B
A dimension: 3.5mm
B dimension: 14mm
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 212Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 144Ω; 14mm, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 212Ω, Mounting: THT, Impedance at 25MHz: 144Ω, Core material: K5B, A dimension: 3.5mm, B dimension: 14mm, Leads: axial, Ferrite application: for RF interference suppression.