Продукція > RICHCO > RRHL35-50-8T26
RRHL35-50-8T26
RRHL35-50-8T26 RICHCO
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 72Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 47Ω; 5mm
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 72Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 47Ω
Core material: K5B
A dimension: 3.5mm
B dimension: 5mm
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 72Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 47Ω; 5mm, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 72Ω, Mounting: THT, Impedance at 25MHz: 47Ω, Core material: K5B, A dimension: 3.5mm, B dimension: 5mm, Leads: axial, Ferrite application: for RF interference suppression.