Продукція > RICHCO > RRHL35-80-8T52
RRHL35-80-8T52
RRHL35-80-8T52 RICHCO
RRHL25-30-8T52.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 138Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 88Ω; 8mm
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 138Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 88Ω
Core material: K5B
A dimension: 3.5mm
B dimension: 8mm
Leads: axial
Ferrite application: for RF interference suppression
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 138Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 88Ω; 8mm, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 138Ω, Mounting: THT, Impedance at 25MHz: 88Ω, Core material: K5B, A dimension: 3.5mm, B dimension: 8mm, Leads: axial, Ferrite application: for RF interference suppression.