RSB3-100M-A1K-C
RSB3-100M-A1K-C Loadstar Sensors
rsb3.pdf
Виробник: Loadstar Sensors
Description: 100 KGF DIAPH ANALOG KIT COMP
Packaging: Box
Output: Analog Voltage (0.5V ~ 4.5V)
Accuracy: ±0.1%
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5V ~ 10V
Sensor Type: Load Cell
Actuator Type: Button with Threaded Stud
Operating Force: 100.00kgf (220lbs)
Includes: Sensor, Analog Interface, Power Supply, Calibration w/Certificate
Part Status: Active
Compensated Temperature: -10°C ~ 40°C
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100 KGF DIAPH ANALOG KIT COMP, Packaging: Box, Output: Analog Voltage (0.5V ~ 4.5V), Accuracy: ±0.1%, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 5V ~ 10V, Sensor Type: Load Cell, Actuator Type: Button with Threaded Stud, Operating Force: 100.00kgf (220lbs), Includes: Sensor, Analog Interface, Power Supply, Calibration w/Certificate, Part Status: Active, Compensated Temperature: -10°C ~ 40°C.