Продукція > KEMET > RSBEC2100AA00J
RSBEC2100AA00J
RSBEC2100AA00J KEMET
KEM_F3067_RSB-3316748.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 100V 0.01 uF 125C 5% LS=5 mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук