RSC-1200-100
RSC-1200-100 Riedon products by Bourns
rsabc.pdf?sfvrsn=7b2523f6_3
Виробник: Riedon products by Bourns
Description: RES SHUNT CHAS MNT 1200A 100MV
Tolerance: ±0.25%
Lead Style: M4 Threaded
Features: Current Sense
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 4.500" L x 2.500" W (114.30mm x 63.50mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 2.150" (54.60mm)
Resistance: 83.3 µOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SHUNT CHAS MNT 1200A 100MV, Tolerance: ±0.25%, Lead Style: M4 Threaded, Features: Current Sense, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 4.500" L x 2.500" W (114.30mm x 63.50mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 2.150" (54.60mm), Resistance: 83.3 µOhms.