Продукція > IDEC > RSCDN-20A
RSCDN-20A
RSCDN-20A IDEC
IDEC_RSCSeries.pdf
Виробник: IDEC
Solid State Relays - SSRs Solid State Relay 20A DIN Type
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RSCDN-20A IDEC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSCDN-20A Виробник : IDEC Corporation Relay SSR 20mA 32V DC-IN 20A 600V AC-OUT