RSE4803-B
RSE4803-B Carlo Gavazzi
RSE4003-1805812.pdf
Виробник: Carlo Gavazzi
Motor Drives 3 phase soft starter for induction motors, Operating voltage (Ue): 480 Vac , Rated current (Ie): 3 Aac, Control voltage (Uc): 24 - 110 Vac/dc & 110 - 480 Vac , DIN rail mount, Supply voltage (Us): Internal, 2-phase control
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MTR DIN MT SOFT START 480V 3A, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Current - Output: 3A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Voltage - Load: 277/480V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Soft Start / Stop.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSE4803-B Виробник : Carlo Gavazzi Inc. RSE4003.pdf Description: MTR DIN MT SOFT START 480V 3A
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Current - Output: 3A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C