RSF1A-104-JTW
RSF1A-104-JTW RCD Components
RSF-RMF-Series-Datasheet.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES 100K OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.134" Dia x 0.354" L (3.40mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.134" Dia x 0.354" L (3.40mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 kOhms.