RSF2B-204-JTW
RSF2B-204-JTW RCD Components
Виробник: RCD Components
Description: RES MO AXIAL 3W 200K OHM 5%
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.213" Dia x 0.591" L (5.40mm x 15.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 200 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES MO AXIAL 3W 200K OHM 5%, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.213" Dia x 0.591" L (5.40mm x 15.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 200 kOhms.