RSF3B-473-JBW
RSF3B-473-JBW RCD Components
0f55ae409ed1593e9b9313a6f8a907d3.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES MO AXIAL 3W
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.319" Dia x 0.949" L (8.10mm x 24.10mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 47 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES MO AXIAL 3W, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.319" Dia x 0.949" L (8.10mm x 24.10mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 47 kOhms.