RSN-50-100B-S
RSN-50-100B-S Bourns Inc.
rsn.pdf?sfvrsn=d62223f6_4
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES SHUNT CHAS 2 MILOHMS 50A
Packaging: Box
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: 30°C ~ 70°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.380" (35.05mm)
Resistance: 2 MOhms
Написати відгук
Description: RES SHUNT CHAS 2 MILOHMS 50A, Packaging: Box, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: 30°C ~ 70°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.380" (35.05mm), Resistance: 2 MOhms.