RSS3W39RJTR TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 39 OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 39 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 39 OHM 5% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 39 Ohms.