Продукція > IDEC > RSSAN-10A
RSSAN-10A
RSSAN-10A IDEC
Виробник: IDEC
Description: IDEC - RSSAN-10A - SSR, DIN/PANEL MOUNT, 660VAC, 280VAC 10A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Screw
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 660VAC
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 280VAC
Regelspannung, min.: 90VAC
euEccn: NLR
Relaismontage: Panel Mount
Laststrom: 10A
Produktpalette: RSS Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Schaltmodus: Zero Crossing
directShipCharge: 25
Betriebsspannung, min.: 48VAC
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RSSAN-10A IDEC
Description: IDEC - RSSAN-10A - SSR, DIN/PANEL MOUNT, 660VAC, 280VAC 10A, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Screw, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 660VAC, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 280VAC, Regelspannung, min.: 90VAC, euEccn: NLR, Relaismontage: Panel Mount, Laststrom: 10A, Produktpalette: RSS Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Schaltmodus: Zero Crossing, directShipCharge: 25, Betriebsspannung, min.: 48VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSSAN-10A Виробник : IDEC idec_RSSSeries-1893976.pdf Solid State Relays - SSRs Solid State Relay 10A