Продукція > VISHAY SFERNICE > RSSD08X34A1R00KS09
RSSD08X34A1R00KS09
RSSD08X34A1R00KS09 Vishay Sfernice
rssd.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: ADJ PWR RES 1 OHM 16W CHAS MT
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, 3 Lead, Tubular
Adjustment Type: Slide
Mounting Type: Chassis Mount
Diameter: 0.394" OD, 0.161" ID (10.00mm x 4.10mm)
Length: 1.339" (34.00mm)
Termination: Solder Lug
Resistance: 1 Ohms
Power (Watts): 16 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADJ PWR RES 1 OHM 16W CHAS MT, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, 3 Lead, Tubular, Adjustment Type: Slide, Mounting Type: Chassis Mount, Diameter: 0.394" OD, 0.161" ID (10.00mm x 4.10mm), Length: 1.339" (34.00mm), Termination: Solder Lug, Resistance: 1 Ohms, Power (Watts): 16 W.