Продукція > VISHAY SFERNICE > RSSD10X50A10R0JS00
RSSD10X50A10R0JS00 Vishay Sfernice
rssd.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: ADJ PWR RES 10 OHM 25W CHAS MT
Tolerance: ±5%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, 3 Lead, Tubular
Adjustment Type: Slide
Mounting Type: Chassis Mount
Diameter: 0.453" OD, 0.197" ID (11.50mm x 5.00mm)
Length: 1.969" (50.00mm)
Termination: Solder Lug
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
Power (Watts): 25 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADJ PWR RES 10 OHM 25W CHAS MT, Tolerance: ±5%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, 3 Lead, Tubular, Adjustment Type: Slide, Mounting Type: Chassis Mount, Diameter: 0.453" OD, 0.197" ID (11.50mm x 5.00mm), Length: 1.969" (50.00mm), Termination: Solder Lug, Part Status: Active, Resistance: 10 Ohms, Power (Watts): 25 W.