Продукція > VISHAY SFERNICE > RSSD20117A2R70KB15
RSSD20117A2R70KB15 Vishay Sfernice
rssd.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: ADJ PWR RES 2.7 OHM 100W CHAS MT
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, 3 Lead, Tubular
Adjustment Type: Slide
Mounting Type: Chassis Mount
Diameter: 0.866" OD, 0.496" ID (22.00mm x 12.60mm)
Length: 4.606" (117.00mm)
Termination: Solder Lug
Resistance: 2.7 Ohms
Power (Watts): 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADJ PWR RES 2.7 OHM 100W CHAS MT, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, 3 Lead, Tubular, Adjustment Type: Slide, Mounting Type: Chassis Mount, Diameter: 0.866" OD, 0.496" ID (22.00mm x 12.60mm), Length: 4.606" (117.00mm), Termination: Solder Lug, Resistance: 2.7 Ohms, Power (Watts): 100 W.