Продукція > IDEC > RSSDN-75A
RSSDN-75A
RSSDN-75A IDEC
idec_RSSSeries-1893976.pdf
Виробник: IDEC
Solid State Relays - SSRs Solid State Relay 75A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RSSDN-75A IDEC
Description: IDEC - RSSDN-75A - SSR, DIN/PANEL MOUNT, 660VAC, 32VDC, 75A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Screw, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 660VAC, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 32VDC, Regelspannung, min.: 4VDC, euEccn: NLR, Relaismontage: Panel Mount, Laststrom: 75A, Produktpalette: RSS Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Schaltmodus: Zero Crossing, directShipCharge: 25, Betriebsspannung, min.: 48VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSSDN-75A RSSDN-75A Виробник : IDEC Description: IDEC - RSSDN-75A - SSR, DIN/PANEL MOUNT, 660VAC, 32VDC, 75A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Screw
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 660VAC
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 32VDC
Regelspannung, min.: 4VDC
euEccn: NLR
Relaismontage: Panel Mount
Laststrom: 75A
Produktpalette: RSS Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Schaltmodus: Zero Crossing
directShipCharge: 25
Betriebsspannung, min.: 48VAC