Продукція > IDEC > RSSDN-90A
RSSDN-90A
RSSDN-90A IDEC
idec_RSSSeries-1893976.pdf
Виробник: IDEC
Solid State Relays - SSRs Solid State Relay 90A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RSSDN-90A IDEC
Description: IDEC - RSSDN-90A - SSR, DIN/PANEL MOUNT, 660VAC, 32VDC, 90A, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Screw, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 660VAC, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 0, Regelspannung, min.: 0, euEccn: NLR, Relaismontage: Panel Mount, Laststrom: 90A, Produktpalette: RSS Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Schaltmodus: Zero Crossing, directShipCharge: 25, Betriebsspannung, min.: 48VAC, SVHC: No SVHC (16-Jul-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSSDN-90A RSSDN-90A Виробник : IDEC 164511.pdf Description: IDEC - RSSDN-90A - SSR, DIN/PANEL MOUNT, 660VAC, 32VDC, 90A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Screw
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 660VAC
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 0
Regelspannung, min.: 0
euEccn: NLR
Relaismontage: Panel Mount
Laststrom: 90A
Produktpalette: RSS Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Schaltmodus: Zero Crossing
directShipCharge: 25
Betriebsspannung, min.: 48VAC