Продукція > RICHCO > RT-125-80-64
RT-125-80-64
RT-125-80-64 RICHCO
RT-30-10-20.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 6mm; Øint: 8mm; Øout: 12.5mm; Core mat: K5B; 24Ω
Length: 6mm
Outside diameter: 12.5mm
Impedance at 100MHz: 46Ω
Impedance at 25MHz: 24Ω
Type of ferrite: toroidal
Core material: K5B
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 8mm
на замовлення 1489 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 6mm; Øint: 8mm; Øout: 12.5mm; Core mat: K5B; 24Ω, Length: 6mm, Outside diameter: 12.5mm, Impedance at 100MHz: 46Ω, Impedance at 25MHz: 24Ω, Type of ferrite: toroidal, Core material: K5B, Ferrite features: rounded edges, Internal diameter: 8mm.