Продукція > RICHCO > RT-142-80-120
RT-142-80-120
RT-142-80-120 RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 12mm; Øint: 8mm; Øout: 14.2mm; Core mat: K5B
Type of ferrite: toroidal
Length: 12mm
Internal diameter: 8mm
Outside diameter: 14.2mm
Core material: K5B
Impedance at 25MHz: 49Ω
Ferrite features: rounded edges
Impedance at 100MHz: 76Ω
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 12mm; Øint: 8mm; Øout: 14.2mm; Core mat: K5B, Type of ferrite: toroidal, Length: 12mm, Internal diameter: 8mm, Outside diameter: 14.2mm, Core material: K5B, Impedance at 25MHz: 49Ω, Ferrite features: rounded edges, Impedance at 100MHz: 76Ω.