Продукція > RICHCO > RT-150-105-120
RT-150-105-120
RT-150-105-120 RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 12mm; Øint: 10.5mm; Øout: 15mm; Core mat: K5B
Type of ferrite: toroidal
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 10.5mm
Length: 12mm
Outside diameter: 15mm
Impedance at 25MHz: 37Ω
Impedance at 100MHz: 62Ω
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 12mm; Øint: 10.5mm; Øout: 15mm; Core mat: K5B, Type of ferrite: toroidal, Ferrite features: rounded edges, Internal diameter: 10.5mm, Length: 12mm, Outside diameter: 15mm, Impedance at 25MHz: 37Ω, Impedance at 100MHz: 62Ω, Core material: K5B.