Продукція > RICHCO > RT-159-79-143
RT-159-79-143
RT-159-79-143 RICHCO
RT-30-10-20.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 14.27mm; Øint: 7.87mm; Øout: 15.88mm; 79Ω
Length: 14.27mm
Outside diameter: 15.88mm
Impedance at 100MHz: 121Ω
Impedance at 25MHz: 79Ω
Type of ferrite: toroidal
Core material: K5B
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 7.87mm
на замовлення 524 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 14.27mm; Øint: 7.87mm; Øout: 15.88mm; 79Ω, Length: 14.27mm, Outside diameter: 15.88mm, Impedance at 100MHz: 121Ω, Impedance at 25MHz: 79Ω, Type of ferrite: toroidal, Core material: K5B, Ferrite features: rounded edges, Internal diameter: 7.87mm.