Продукція > RICHCO > RT-190-120-100
RT-190-120-100
RT-190-120-100 RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 10mm; Øint: 12mm; Øout: 19mm; Core mat: K5B; 37Ω
Type of ferrite: toroidal
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 12mm
Length: 10mm
Outside diameter: 19mm
Impedance at 25MHz: 37Ω
Impedance at 100MHz: 78Ω
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 10mm; Øint: 12mm; Øout: 19mm; Core mat: K5B; 37Ω, Type of ferrite: toroidal, Ferrite features: rounded edges, Internal diameter: 12mm, Length: 10mm, Outside diameter: 19mm, Impedance at 25MHz: 37Ω, Impedance at 100MHz: 78Ω, Core material: K5B.