Продукція > RICHCO > RT-220-135-80
RT-220-135-80
RT-220-135-80 RICHCO
RT-30-10-20.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 8mm; Øint: 13.5mm; Øout: 22mm; Core mat: K5B
Type of ferrite: toroidal
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 13.5mm
Length: 8mm
Outside diameter: 22mm
Impedance at 25MHz: 37Ω
Impedance at 100MHz: 78Ω
Core material: K5B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 8mm; Øint: 13.5mm; Øout: 22mm; Core mat: K5B, Type of ferrite: toroidal, Ferrite features: rounded edges, Internal diameter: 13.5mm, Length: 8mm, Outside diameter: 22mm, Impedance at 25MHz: 37Ω, Impedance at 100MHz: 78Ω, Core material: K5B.