RT-3-NO.1-0-2.5IN TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT-3&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 0.24" X 0.208' BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.208' (63.50mm, 2.50")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Shrinkage Ratio: 2.5 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.240" (6.10mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.095" (2.41mm)
Recovered Wall Thickness: 0.031" (0.79mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 144 Months
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.24" X 0.208' BLACK, Features: Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Flame Retardant, Solvent Resistant, Strain Resistant, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.208' (63.50mm, 2.50"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Shrinkage Ratio: 2.5 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.240" (6.10mm), Inner Diameter - Recovered: 0.095" (2.41mm), Recovered Wall Thickness: 0.031" (0.79mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 144 Months.