Продукція > RICHCO > RT-30-12-20
RT-30-12-20
RT-30-12-20 RICHCO
RT-30-10-20.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 2mm; Øint: 1.2mm; Øout: 3mm; Core mat: K5B; 17Ω
Core material: K5B
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 1.2mm
Length: 2mm
Outside diameter: 3mm
Impedance at 25MHz: 17Ω
Impedance at 100MHz: 38Ω
Type of ferrite: toroidal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 2mm; Øint: 1.2mm; Øout: 3mm; Core mat: K5B; 17Ω, Core material: K5B, Ferrite features: rounded edges, Internal diameter: 1.2mm, Length: 2mm, Outside diameter: 3mm, Impedance at 25MHz: 17Ω, Impedance at 100MHz: 38Ω, Type of ferrite: toroidal.