Продукція > RICHCO > RT-35-17-30
RT-35-17-30
RT-35-17-30 RICHCO
RT-30-10-20.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 3mm; Øint: 1.7mm; Øout: 3.5mm; Core mat: K5B
Core material: K5B
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 1.7mm
Length: 3mm
Outside diameter: 3.5mm
Impedance at 25MHz: 17Ω
Impedance at 100MHz: 38Ω
Type of ferrite: toroidal
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 3mm; Øint: 1.7mm; Øout: 3.5mm; Core mat: K5B, Core material: K5B, Ferrite features: rounded edges, Internal diameter: 1.7mm, Length: 3mm, Outside diameter: 3.5mm, Impedance at 25MHz: 17Ω, Impedance at 100MHz: 38Ω, Type of ferrite: toroidal.