Продукція > RICHCO > RT-45-25-32
RT-45-25-32
RT-45-25-32 RICHCO
RT-30-10-20.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 3.2mm; Øint: 2.5mm; Øout: 4.5mm; Core mat: K5B
Type of ferrite: toroidal
Ferrite features: rounded edges
Internal diameter: 2.5mm
Length: 3.2mm
Outside diameter: 4.5mm
Impedance at 25MHz: 18Ω
Impedance at 100MHz: 37Ω
Core material: K5B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 3.2mm; Øint: 2.5mm; Øout: 4.5mm; Core mat: K5B, Type of ferrite: toroidal, Ferrite features: rounded edges, Internal diameter: 2.5mm, Length: 3.2mm, Outside diameter: 4.5mm, Impedance at 25MHz: 18Ω, Impedance at 100MHz: 37Ω, Core material: K5B.