RT-610-10R
RT-610-10R Panasonic Industrial Automation Sales
RT-610_Series_DS.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: SENSOR THROUGH-BEAM 10MM LO/DO
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0.394" (10mm)
Sensing Method: Through-Beam
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Output Configuration: Light-On/Dark-On
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Response Time: 100µs
Ingress Protection: IP62
Cable Length: 39.37" (1m)
Connection Method: Cable
Light Source: Green LED
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR THROUGH-BEAM 10MM LO/DO, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0.394" (10mm), Sensing Method: Through-Beam, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Output Configuration: Light-On/Dark-On, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Response Time: 100µs, Ingress Protection: IP62, Cable Length: 39.37" (1m), Connection Method: Cable, Light Source: Green LED, Part Status: Obsolete.