Продукція > YAGEO > RT0201FRE0739K2L
RT0201FRE0739K2L
RT0201FRE0739K2L YAGEO
PYu-RT_1-to-0.01_RoHS_L_15.pdf
Виробник: YAGEO
Description: RES SMD 39.2K OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 39.2 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 39.2K OHM 1% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 39.2 kOhms.