Продукція > LEAGUER > RT11C102M1015F
RT11C102M1015F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
1000uF 16V 10x15mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C102M1015F LEAGUER Electrolytic capacitor KE1000/16/10x16tA
кількість в упаковці: 600 шт
на замовлення 165 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
1000uF 16V 10x15mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C102M1015F LEAGUER Electrolytic capacitor KE1000/16/10x16tA, кількість в упаковці: 600 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11C102M1015F Виробник : LEAGUER 1000uF 16V 10x15mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C102M1015F LEAGUER Electrolytic capacitor KE1000/16/10x16tA