Продукція > LEAGUER > RT11C103M1630
RT11C103M1630 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
10000uF 16V 16x36mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT1 10000uF 16V 16x30mm LEAGUER Electrolytic
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1923 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
10000uF 16V 16x36mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT1 10000uF 16V 16x30mm LEAGUER Electrolytic, кількість в упаковці: 100 шт.