Продукція > LEAGUER > RT11C153M2240
RT11C153M2240 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
15000uF 16V 22x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C153M2240 LEAGUER Electrolytic capacitor
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 53 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
15000uF 16V 22x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C153M2240 LEAGUER Electrolytic capacitor, кількість в упаковці: 25 шт.