Продукція > LEAGUER > RT11C471M0812F
RT11C471M0812F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 16V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C471M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/16/8x12tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 184 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
470uF 16V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C471M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/16/8x12tA, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11C471M0812F Виробник : LEAGUER 470uF 16V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C471M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/16/8x12tA