Продукція > LEAGUER > RT11E153M1845C1-3.5
RT11E153M1845C1-3.5 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
15000uF 25V 18x45mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm LL: 3.5mm RT11E153M1845C1-3.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KEM15/25/18x45tL35
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
15000uF 25V 18x45mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm LL: 3.5mm RT11E153M1845C1-3.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KEM15/25/18x45tL35, кількість в упаковці: 50 шт.