Продукція > LEAGUER > RT11E221M0611F-2.5
RT11E221M0611F-2.5 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
220uF 25V 6x11mm; radial type, operating. Temp. -40?105°C endurance 2000h at 85°C temp. pitch 5.0mm RT11E221M0611F-2.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/25/6x11A25
кількість в упаковці: 2000 шт
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
220uF 25V 6x11mm; radial type, operating. Temp. -40?105°C endurance 2000h at 85°C temp. pitch 5.0mm RT11E221M0611F-2.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/25/6x11A25, кількість в упаковці: 2000 шт.