Продукція > LEAGUER > RT11E470M0511F
RT11E470M0511F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
47uF 25V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 2.5mm RT11E470M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 47/25/5x11tA2
кількість в упаковці: 2000 шт
на замовлення 12890 шт:
Написати відгук
47uF 25V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 2.5mm RT11E470M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 47/25/5x11tA2, кількість в упаковці: 2000 шт.