Продукція > LEAGUER > RT11H221M1013F
RT11H221M1013F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
220uF 50V 10x13mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H221M1013F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/50/10x13tA
кількість в упаковці: 600 шт
на замовлення 5505 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
220uF 50V 10x13mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H221M1013F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/50/10x13tA, кількість в упаковці: 600 шт.