Продукція > LEAGUER > RT11H682M2537
RT11H682M2537 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
6800uF 50V 25x37mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON RGA; SAMWHA RD, BA; SAMYOUNG NHA, NZE;CAPXON KM; JAMICON TK;SAMXON KM RT11H682M2537 LEAGUER Electrolytic capacitor
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 466 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
6800uF 50V 25x37mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON RGA; SAMWHA RD, BA; SAMYOUNG NHA, NZE;CAPXON KM; JAMICON TK;SAMXON KM RT11H682M2537 LEAGUER Electrolytic capacitor , кількість в упаковці: 25 шт.